Strona główna » Zasady wysyłki i zwrotów

Kategorie

Kontakt

  • Specjalistyczny sklep rowerowy EXPERTBIKE
    NIP: 713-105-84-81

  • E-mail:expertbikesklep@interia.pl
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy: Codziennie 14.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 15.00 Niedziela nieczynne:)

Zasady wysyłki i zwrotówPrzed opłaceniem  zamówienia proszę czekać na potwierdzenie dostępności towaru przez obsługę sklepu.
Zasady wysyłki towaru:

1. Dostawa towarów odbywa się w następujący sposób:
- Jeżeli zakupionym towarem jest rower, zostanie on dostarczony Kupującemu zgodnie z wybraną opcją - za pośrednictwem kuriera na adres Kupującego podany w zamówieniu, lub poprzez odbiór osobisty pod adresem: ul. Związkowa 10, 20-148 Lublin
2. Czas realizacji dostawy wynosi max 4 dni od dnia potwierdzenia zamówienia, są to dni robocze z wyłączeniem sobót i niedziel. Termin odbioru osobistego należy każdorazowo potwierdzić poprzez kontakt z Ekspertbike.pl przez formularz kontaktowy lub mail: sklep@ekspertbike.pl
3. O kosztach dostawy klient każdorazowo jest informowany podczas składania zamówienia, zależą one od aktualnych promocji, wagi, wybranego sposobu wysyłki.
4. Rowery dostarczane są wraz z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną.
5. Jeżeli z winy Kupującego konieczne jest ponowne dostarczenie towaru, koszty związane z ponownym dostarczeniem towaru pokrywa Kupujący.
6. W razie spóźnień spowodowanych np. chwilowymi brakami zamawianych towarów, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany przez pracownika Expertbike.pl za pośrednictwem e-mail lub telefonu.
Zwrot towarów:
Zwroty prosimy kierować na adres:
Sklep rowerowy ul.Związkowa 12 
20-148 Lublin.
Koszt zwrotu w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa kupujący a nasza firma zwraca koszt najtańszej dostawy z naszego cennika. 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl