1 » Montaż roweru2

Kategorie

Kontakt

 • Specjalistyczny sklep rowerowy EXPERTBIKE
  ul. Związkowa 10 (blisko uczelni WSPiA i RK Niedziałek)
  20-148 Lublin
  NIP: 713-105-84-81
 • E-mail:wilex1@interia.pl
 • Telefon501575889
  506311165
 • Godziny działania sklepuSklep internetowy: Codziennie 12.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00 Sklep stacjonarny W okresie jesień zima 14-18 W Soboty niezależnie od pory roku:10-15

Montaż roweruRowery które sprzedajemy są wysyłane dopiero po gratisowym przeglądzie zerowym potwierdzonym podpisem i pieczęcią w karcie gwarancyjnej, gotowe do natychmiastowej eksploatacji po rozpakowaniu!
Gdy otrzymujemy Państwa zamówienie, rower jest montowany w profesjonalnym serwisie, sprawdzane są wszystkie podzespoły, regulowane są przerzutki i hamulce. Po wykonaniu wszystkich testów rower jest przygotowywany do wysyłki.
Ze względów bezpieczeństwa przesyłki odkręcamy pedały, zdejmujemy przednie koło, wyjmujemy siodełko, a także odkręcamy lub wyjmujemy kierownicę (w zależności od modelu).
Do zmontowania zakupionego roweru będą potrzebować Państwo klucza płaskiego nr 15, oraz zestawu kluczy imbusowych. Klucz płaski będzie niezbędny do zamontowania pedałów, natomiast klucze imbusowe posłużą do skręcenia kierownicy. Montaż przedniego koła oraz siodełka nie wymagają narzędzi - należy jedynie włożyć je na miejsce, i zacisnąć zacisk.

Poniżej prezentujemy film instruktażowy przygotowany przez Akademię Mechaniczną Kross:
 Dodatkowo zaprezentujemy kilka filmów dotyczących regulacji roweru, przygotowanych przez Akademię Mechaniczną Kross:

1. Regulacja przerzutek

Oczywiście rowery sprzedawane przez naszą firmę wysyłamy w pełni wyregulowane, po przeglądzie zerowym - natomiast w trakcie eksploatacji z czasem jak każdy inny mechanizm przerzutki będą wymagały dodatkowych regulacji. Poniższe filmy przybliżą Państwu sposób regulacji w sposób profesjonalny, przedstawiony przez wysokiej klasy specjalistów marki Kross.

Regulacja tylnej przerzutki:
 


Regulacja przedniej przerzutki:
 


Regulacja hamulców tarczowych:
 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl