Strona główna » MAXIM

Kategorie

Kontakt

  • Specjalistyczny sklep rowerowy EXPERTBIKE
    NIP: 713-105-84-81

  • E-mail:expertbikesklep@interia.pl
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy: Codziennie 14.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 15.00 Niedziela nieczynne:)

MAXIM

MAXIM

Z pewnością wielu z Was kojarzy firmę Zasada Bikes z rowerami. I nie przez przypadek. Bo przecież MAXIM'Y sygnowane godłem ZASADA Bikes  jeżdżą po polskich drogach od półtorej dekady, a liczba użytkowników naszej młodszej marki MEDANO z każdym rokiem dynamicznie rośnie. 

A wszystko zaczęło się od… koła. Bo właśnie montaż kół rowerowych był pierwszą z działalności produkcyjnej firmy. W chwili obecnej Zasada Bikes jest jednym z wiodących w kraju specjalistów w tej dziedzinie.

Obecnie jednoślady ZASADA Bikes można spotkać nie tylko na lokalnych szlakach komunikacyjnych. Nasze rowery jeżdżą również po wielu drogach Europy: Holandii, Anglii, Niemiec, Belgii i Skandynawii. Produkujemy rowery miejskie, turystyczne i górskie. Nie brak u nas również rowerów crossowych i rowerków dziecięcych. Wszystkie nasze rowery są zgodne z normami europejskimi dopuszczającymi je do użytku.

Realizując motywy przewodnie naszych marek: MAXIM-  solidne trendy oraz MEDANO - be unique, zapewniamy naszym produktom wysoką jakość i oryginalny styl. Składa się na to również współpraca ze sprawdzonymi czołowymi, światowymi dostawcami podzespołów i części rowerowych. Zaprojektowane modele są poddawane licznym testom, w tym najważniejszemu - testowi terenowemu przeprowadzanemu przez zawodników naszej grupy kolarskiej.

Nasza działalność projektowa, produkcyjna oraz handlowa jest zgodna z normami ISO. Wspomagana jest ona  funduszami unijnymi. Ostatnio pozyskaliśmy dofinansowanie na rower ze wspomagającym napędem elektrycznym. Nasz e-rower otrzymał certyfikat wystawiony przez międzynarodowy instytut badawczy.

Aktualnie realizujemy również projekt Projektu "Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w Firmie ZASADA Sp. z o.o." współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Jakość i niepowtarzalny styl naszych kolekcji doceniają media i organizatorzy  targów, przyznając firmie i naszym produktom nagrody oraz wyróżnienia. Wysoko cenimy sobie wielokrotnie otrzymany tytuł Gazeli Biznesu oraz Diamentów Forbesa. Z wyróżnień produktowych największą satysfakcję sprawia nam szereg nagród przyznanych kolekcji MEDANO.

Nasze rowery kupić można w blisko 300 krajowych punktach dystrybucyjnych.

Oprócz rowerów zajmujemy się… właściwie to już niczym. Rowery to nasza największa pasja!  


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
MAXIM MC 0.3.3 SUPERB 26" BRĄZOWY METALIC 2015

MAXIM MC 0.3.3 SUPERB 26" BRĄZOWY METALIC 2015

799,00 zł
Wygodny miejski rower firmy Maxim na 26" kołach. Wyposażony w 3 biegową piastę tylną Shimano Nexus, siodło na sprężynach, opony Kenda, komplet oświetlenia, bagażnik oraz błotniki i podpórkę.
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl